Pavasarinis štangos spaudimo turnyras skirtas sporto klubo „Audra“ 25 metų jubiliejaus progai paminėti

Balandžio 15 d. Šakių sporto klube “Audra” vyko Pavasarinis štangos spaudimo turnyras skirtas sporto klubo “Audra” 25 metų jubiliejaus progai paminėti.

Varžybos buvo asmeninės, o varžybų nugalėtojai ir prizininkai išsiaiškinti WILKS lentelės koeficientu.

Merginų, jaunių (iki 16 metų) ir jaunimo (iki 18 metų) amžiaus kategorijose čempionais tapo: Ema Puidokaitė (išstūmė 40 kg), Antanas Tarnauskas (išstūmė 90 kg) ir Marius Misiūnas (išstūmė 85 kg).
Suaugusiųjų (vyresnių nei 18 metų) amžiaus grupėje čempionu tapo Tomas Slidziauskas (išstūmė 140 kg). Tomas ne tik pagerino savo asmeninį rekordą, bet ir sporto klubo visų 25 metų gyvavimo rekordą  Antros vietos nugalėtoju tapo Mantas Bacevičius (išstūmė 125 kg), trečioji vieta atiteko Tomui Jakui (išstūmė 115 kg). Renaldui Mankui, pirmą kartą sudalyvavus varžybose, atiteko garbinga ketvirta vieta.

Sportininkus varžyboms paruošė klubo treneriai: Saulius Jurkšaitis ir Kęstutis Smirnovas.