AJP Jiu-Jitsu čempionatas 2024 „Kaunas Open“

Kovo 23 d. Kaune vyko AJP Tour Lietuvos nacionalinis Jiu-Jitsu čempionatas 2024 Gi/NoGi „Kaunas Open“, kuriame sporto klubą „Audra“ atstovavo 8 sportininkai. Į šį čempionatą susirinko apie 400 sportininkų iš 26 sporto klubų, 15 valstybių.

Klubo “Audra” sportininkai čempionate pasirodė labai gerai. Disciplinoje Gi (su kimono) pirmąsias vietas, atitinkamai skirtingose svorio kategorijose, iškovojo: Jokūbas Smirnovas (iki 30 kg), Emilis Šimoliūnas (iki 50 kg), Mantas Jasevičius (iki 62 kg). Antrąsias vietas – Paulina Smirnovaitė (iki 40 kg), Danielius Onusaitis (iki 62 kg), Evaldas Patašius (iki 55 kg) ir Mantas Gudiškis (iki 85 kg). Saulius Švilpa šįkart liko penktoje vietoje. Disciplinoje NoGi (be kimono) pirmąją vietą iškovojo Emilis Šimoliūnas (iki 46 kg), o Paulina Smirnovaitė (iki 40 kg) – trečiąją Visi prizininkai buvo apdovanoti atitinkamo laipsnio medaliais.

Sportininkus čempionatui paruošė klubo treneriai: Kęstutis Smirnovas ir Tautvydas Antanaitis.

Dėkojame visiems sportininkams už dalyvavimą, puikius rezultatus ir gražias kovas.

Jau balandžio 13 d. Šakiuose vyks Šakių rajono atviras moksleivių dziudo čempionatas skirtas sporto klubo „Audra“ 25 metų jubiliejaus progai paminėti