Varžybos dosnios medalių gausa ir komandinėmis taurėmis

Vasario 24 d. Panevėžyje vyko Lietuvos atvirosios Grappling Gi/NoGi taurės pirmenybės skirtos
Lietuvos grapplingo federacijos 10 metų jubiliejaus progai paminėti. Varžybose sudalyvavo per 250 sportininkų atstovaujančius sporto klubus iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, JAV, Ukrainos, Italijos ir Kirgizstano.

Šakių sporto klubą “Audra” atstovavo didelis būrys vaikų ir suaugusiųjų sportininkų, kurių tarpe buvo ne vienas sportininkas, kuriam tokio lygio varžybos buvo pirmas kartas. Puikius rezultatus Gi (su kimono) disciplinoje pademonstravo ir pirmas vietas skirtingose svorio ir amžiaus kategorijose iškovojo šie klubo sportininkai: Jokūbas Smirnovas (iki 32 kg), Emilis Šimoliūnas (iki 44 kg), Mantas Jasevičius (iki 58 kg), Evaldas Patašius (iki 58 kg), Saulius Švilpa (iki 100 kg), Romas Teresevičius (+100 kg). Antrųjų vietų nugalėtojais tapo: Paulina Smirnovaitė (iki 37 kg), Danielius Onusaitis (iki 58 kg), Mantas Janušaitis (iki 64 kg), Augustas Bražas (iki 72 kg), Gytis Povilaitis (iki 80 kg), Gintaras Stukas (iki 80 kg), Mantas Gudiškis (iki 90 kg). Trečias vietas laimėjo: Mantas Užupis (iki 32 kg), Dovydas Buikus (iki 64 kg), Mantas Bagdonas (+90 kg)
NoGi (be kimono) disciplinoje pirmųjų vietų laimėtojais tapo: Dovydas Buikus (+72 kg), Saulius Švilpa (iki 100 kg), Gintaras Stukas (iki 80 kg). Antrąsias vietas iškovojo Emilis Šimoliūnas (iki 44 kg), Mantas Bagdonas (+99 kg), Mantas Janušaitis (64 kg), Gytis Povilaitis (iki 80 kg), Mantas Gudiškis (iki 90 kg), Romas Teresevičius (+100 kg). Ir trečiųjų vietų laimėtojais tapo: Jokūbas Smirnovas (iki 36 kg), Mantas Užupis (iki 32 kg), Augustas Bražas (iki 72 kg).

Visi prizininkai buvo apdovanoti medaliais. Į Šakius sportininkai parvežė dvi pirmų vietų komandines taures. Viena iš jų – U9, U11, U13 ir U15 amžiaus grupės, kita – U17, Suaugusių ir meistrų amžiaus grupės.

Keliems sportininkams šįkart varžybose šiek tiek sėkmės pritrūko, tačiau patirties įgijo labai daug. Svarbiausia nenusiminti ir toliau siekti asmeninių pergalių.

Sportininkus varžyboms paruošė klubo treneriai: Tautvydas Antanaitis ir Kęstutis Smirnovas.