Pasaulio IGF grappling imtynių čempionatas Šiauliuose

Spalio 7 d. Šiauliuose vyko III Pasaulio IGF grappling imtynių čempionatas, kuriame savo jėgas išbandė ir Šakių sporto klubo „Audra“ komanda  Viso varžybose sudalyvavo per 300 sportininkų iš 14 pasaulio šalių atstovavusių savo sporto klubus.

Tramdydami jaudulį, džiaugdamiesi pergalėmis ar jausdami pralaimėjimo kartėlį jaunieji klubo sportininkai pademonstravo išties puikius sportinius rezultatus. Disciplinoje NoGi (be kimono) pirmąsias vietas iškovojo Paulina Smirnovaitė ir Mantas Jasevičius, antrųjų vietų laimėtojais tapo Jokūbas Smirnovas, Emilis Šimoliūnas, Danielius Onusaitis, Mantas Užupis, Evaldas Patašius ir Mantas Bagdonas. Trečiąsias vietas iškovojo – Urtė Jasevičiūtė, Nedas Šilkauskas, Nojus Leveckis ir Airimas Ambruževičius. Disciplinoje Gi (su kimono) pirmosios vietos laimėtoju tapo Mantas Jasevičius. Antrosios vietos pergale džiaugėsi Paulina Smirnovaitė, Urtė Jasevičiūtė, Emilis Šimoliūnas, Danielius Onusaitis, Nedas Šilkauskas, Nojus Leveckis ir Airimas Ambruževičius. Trečiosios vietos  atiteko Jokūbui Smirnovui, Mantui Užupiui, Evaldui Patašiui ir Mantui Bagdonui.
Visi klubo sportininkai pateko į prizininkų gretas ir buvo apdovanoti čempionato medaliais. Sporto klubas „Audra“ komandinėje įskaitoje užėmė 2 vietą tarp 49 dalyvavusių sporto klubų .

Sportininkus varžyboms paruošė klubo treneriai: Kęstutis Smirnovas ir Tautvydas Antanaitis.

Jau spalio 14 d. (šeštadienį) sporto klubo „Audra“ sportininkai dalyvaus Brazilų Džiu-Džitsu seminare, kuriame semsis žinių iš Jungtinių Amerikos Valstijų atvykusio garsaus BJJ 2 Dan meistro Giedriaus Karavacko.