Vilkaviškio rajono atviras mokinių Grappling (GI) imtynių čempionatas

Spalio 1 d. Šakių sporto klubas „Audra“ pirmą kartą Vilkaviškyje organizavo Vilkaviškio rajono atvirą mokinių Grappling (GI) imtynių čempionatą, kuris tapo pirmuoju sportininkų čempionatu naujajame sezone. Šiame čempionate dalyvavo sportininkai iš Šakių sporto klubo „Audra“, Vilkaviškio ir Marijampolės, Vilniaus ir Šakių sporto klubo „Ošimas“.

Po iškilmingos ceremonijos atidarymo ir svečių sveikinimo kalbų ant imtynių kilimo ruošėsi išeiti čempionato dalyviai. Visi sportininkai buvo suskirstyti į 13 skirtingų svorio kategorijų, kuriose kiekvienas stengėsi iškovoti prizines vietas.

Puikius rezultatus ir pirmąsias vietas iškovojo šie Šakių sporto klubo „Audra“ sportininkai: Sniegė Kulikauskaitė (47 kg), Jokūbas Smirnovas (25 kg), Airimas Ambruževičius (28 kg), Mantas Užupis (32 kg), Joris Grybas (36 kg), Danielius Onusaitis (44 kg 9 metų), Danielius Žilionis (44 kg 10-12 metų), Jokūbas Sadauskas (48 kg), Mantas Jasevičius (52 kg). Antrąsias vietas iškovojo: Nedas Šilkauskas (25 kg), Tomas Sadlauskas (28 kg), Nojus Leveckis (32 kg), Evaldas Patašius (48 kg) ir Laimutis Stonkus (52 kg). Trečiųjų vietų laimėtojais tapo: Paulina Smirnovaitė (33 kg), Emilis Šimoliūnas (36 kg).

Šakių sporto klubo „Ošimas“ sportininkas Gabrielius Venys (64+ kg) iškovojo antrąją vietą.

Sportininkus varžyboms paruošė treneriai: Kęstutis Smirnovas ir Tautvydas Antanaitis.

Organizatoriai dėkoja rėmėjams: Marijampolės profesinio rengimo centrui, sporto prekių parduotuvei „Grapplingshop“, UAB „Vilkasta“, UAB „Art Glacio“ ir Vilkaviškio visuomenės sveikatos biuro medicinos specialistei Daivai Rinkevičienei už pagalbą organizuojant šį čempionatą. Už saugią sportininkų kelionę į Vilkaviškį – Šakių „Varpo“ mokyklai.