Puikus startas Lietuvos mokinių jaunių, jaunučių ir vaikų dziudo čempionate

Lapkričio 10-11 d. lengvosios atletikos manieže Vilniuje vyko Lietuvos mokinių jaunių, jaunučių ir vaikų dziudo čempionatas, kuriame dalyvavo ir Šakių sporto klubo „Audra“ sportininkai. Šio čempionato tikslas – skatinti mokinius sistemingai sportuoti, ugdyti garbingos kovos ir kilnaus elgesio nuostatas, taip populiarinti tarp mokinių dziudo sportą, ieškoti gabių, talentingų vaikų, sudaryti sąlygas jiems tobulėti bei išsiaiškinti stipriausius sportininkus įvairiose amžiaus grupėse.

Pirmą čempionato dieną puikiai pasirodė buvusi sporto klubo „Audra“ sportininkė Karolina Saukaitytė, šiuo metu mokslus tęsianti Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazijoje. Ji svorio kategorijoje iki 44 kg laimėjo kovą prieš sportininkę iš Kauno ir tapo pirmos vietos nugalėtoja.

Tikras iššūkis antrą čempionato dieną atiteko Šakių sporto klubo „Audra“ sportininkui Vakariui Saukaičiui. Jis svorio kategorijoje iki 66 kg iškovojo sidabro medalį. Šakiškiui teko kovoti penkiose kovose, kurios buvo išties įtemptos. Vienos jų truko 10 s, kitoms prireikė net 9 min. Deja, finalinėje kovoje, po labai trumpo atokvėpio, teko nusileisti sportininkui iš Panevėžio.

Sportininką varžyboms paruošė Šakių sporto klubo „Audra“ treneris Tautvydas Antanaitis.