Kalėdinis štangos spaudimo turnyras

Gruodžio 19 d. Šakių sporto klubo „Audra“ treniruoklių salėje vyko jau tradicinis Kalėdinis štangos spaudimo turnyras, kuriame dalyvauti galėjo visi norintys klubo sportininkai. Varžybos asmeninės, o varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo išaiškinti pagal WILKS lentelės koeficientą.

Varžybų dalyviai varžėsi keturiose amžiaus grupėse. Merginų tarpe geriausiai pasirodė Milda Skruibytė iškėlusi 47,5 kg, jai atiteko pirmoji vieta. Antroji vieta atiteko Gabijai Batulevičiūtei iškelusiai 45 kg štangą ir trečioji vieta – Aistei Ambrazaitienei, iškėlusiai 40 kg štangą. Jaunių (iki 16 metų) amžiaus grupėje nugalėtoju tapo Mantas Bacevičius iškėlęs 97,5 kg štangą. Jaunimo (iki 18 metų) amžiaus grupėje nugalėtoju tapo Armandas Šipaila 110 kg, sidabro medaliu pasipuošė Dovydas Abraitis 75 kg ir bronza – Tomui Kapilovui 65 kg. Suaugusiųjų (vyresni nei 18 metų) tarpe aukso medalį iškovojo Deividas Romikaitis iškėlęs 120 kg., sidabrą – Erikas Abraitis 105 kg ir atitinkamai trečią ir ketvirtą vietas iškovojo Tada Vaitkūnas (išspaudęs 125 kg štangą) ir Kornelijus Birbilas (išspaudęs 105 kg štangą). Absoliučiu varžybų nugalėtoju tapo Deividas Romikaitis.

Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais ir prizais su klubo simbolika. Absoliučiam nugalėtojui skirtas specialus prizas.

Visus varžybų dalyvius treniruoja treneris Saulius Jurkšaitis.

Kviečiame visus norinčius vaikus ir jaunuolius prisijungti prie sportinės veiklos – linksmai, prasmingai ir sveikai praleisti savo laisvalaikį!