Štangos spaudimo varžybose – išrinkti stipriausi klubo sportininkai

Spauskite, kad pažiūrėtumėte originalą

Gruodžio 15d., sporto klube „Audra“ vyko tradicinės, kalėdinės štangos spaudimo varžybos. Varžybose dalyvavo gausus būrys klube sportuojančių sportininkų. Nugalėtojai ir prizininkai buvo nustatomi pagal WILKS koeficientą.

Merginų grupėje pirmąją vietą iškovojo Gabrielė Drešerytė, išspaudusi 35 kg štangą, antra liko Augustė Dailidaitė, iškėlusi 25 kg svorį. Vaikinų amžiaus grupėje iki 16 metų pirmąją vietą iškovojo Daumantas Lekavičius, įveikęs 102,5 kg svorį, antra vieta atiteko Evaldui Ježauskui, kuris iškėlė 80 kg štangą.  Tarp sportininkų, kurie varžėsi amžiaus grupėje iki 18 metų, čempionu tapo Tomas Jakas, iškėlęs 100 kg svorį, antrąją vietą iškovojo Erikas Mieliauskas, iškėlęs 75 kg štangą, trečia vieta atiteko Laurynui Birbilui, iškėlusiam 70 kg svorį. Tarp suaugusių čempionu tapo Tadas Vaitkūnas, iškėlęs 110 kg štangą, antrąją vietą užėmė Jonas Girdauskas, iškėlęs 80 kg svorį, trečioji vieta atiteko Tomui Simučiui, iškėlusiam 95 kg štangą. Absoliučiu varžybų nugalėtoju tapo Daumantas Lekavičius.

Klubo prezidentė Linutė Čikanavičienė, varžybų nugalėtojus apdovanojo medaliais ir taurėmis, varžybų prizininkus – medaliais, o absoliučiam varžybų nugalėtojui buvo įteiktas specialus klubo „Audra“ prizas.

Sportininkus varžyboms paruošė klubo trenerė Aušra Bondarenko.