Puikus „Audros“ komandos pasirodymas štangos spaudimo varžybose

Spauskite, kad pažiūrėtumėte originalą

Gegužės 28d. Vilniuje, vyko Lietuvos štangos spaudimo čempionatas, kuriame tarp 150 sportininkų, buvo ir aštuoni sporto klubo „Audra“ atstovai. Merginų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 57kg., čempione tapo Gabrielė Drešerytė, iškėlusi 32.5kg. Vaikinų, iki 18 metų amžiaus grupėje, antrąsias vietas iškovojo Ignas Sutkus (svorio kat. 53kg.), iškėlęs 37.5kg. ir Henrikas Ignatavičius (svorio kat.74kg)., išspaudęs 115kg. sveriančią štangą. Martynas Grygelis, iškėlęs 120kg. svorio kategorijoje iki 105kg. liko trečias. Bronzos medaliu buvo apdovanotas ir Evaldas Ježauskas. Jis iškėlė 77.5kg. sveriančią štangą, svorio kategorijoje tarp sportininkų sveriančių virš 105kg. Šeštą vietą užėmė Daumantas Lekavičius, svorio kategorija iki 93kg., iškėlęs 102.5kg. Jaunimo grupėje, daugkartinis Lietuvos jaunių čempionatų nugalėtojas ir prizininkas Edvinas Ignatavičius, svorio kategorijoje iki 83kg., iškėlė 140kg. ir užėmė antrą vietą. Sportininkų treneris, Rimantas Simokaitis, varžėsi antroje veteranų grupėje. Jis svorio kategorijoje virš 105kg., išspaudė 165kg. ir tapo nugalėtoju, o absoliučioje įskaitoje, tarp visų šios grupės sportininkų, užėmė trečią vietą. Komandinėje įskaitoje, klubo „Audra“, jaunių komanda iškovojo antrąją vietą ir buvo apdovanota taure.