Dziudo varžybos Šakiuose

Spauskite, kad pažiūrėtumėte originalą

Š. m. balandžio 16 dieną, Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro salėje, vyko Lietuvos dziudo pradedančiųjų pirmenybės „PIRMA KOVA“, kurias organizavo Lietuvos dziudo federacija, Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras bei sporto klubas „Audra“. Į šias varžybas susirinko virš 300 sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų bei kaimyninių šalių.

Varžybų dalyviams ir žiūrovams sveikinimo žodžius tarė Šakių JKSC direktorė Roma Paškevičiūtė bei Šakių JKSC mokytojas ekspertas, sporto klubo „Audra“ prezidentas Kęstutis Smirnovas.

Šakių komandą sudarė net 30 Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro bei Šakių sporto klubo „Audra“ sportininkų. Dėl dalyvių gausos, varžybos vyko ant keturių imtynių kilimų. Sportininkai  varžėsi keturiose amžiaus grupėse. Varžybose šakiečiai iškovojo 1 pirmąją vietą, 5 antrąsias vietas ir 5 trečiąsias vietas.

Pirmąją vietą savo svorio kategorijoje iškovojo Marius Juočiūnas. Antrąsias vietas iškovojo Augis Povilaitis, Karolina Saukaitytė, Eimantas Zokas, Emilis Abraitis ir Dovas Stankaitis.

Trečiąsias vietas iškovojo Tajus Krankauskas, Indrė Povilaitytė, Kipras Plečkaitis, Aronas Klimašauskas ir Arnas Eidukaitis.

Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais, o prizininkai medaliais ir diplomais.

Varžybų organizatorių vardu, Kęstutis Smirnovas dėkoja varžybų rėmėjams UAB „Gulbelė“, UAB „Aletovis“, J. Palukaičio įmonei „Moba“ ir VšĮ Greitosios medicinos pagalbos stočiai už medicininę pagalbą varžybų metu.

Sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC mokytojas ekspertas, Šakių sporto klubo „Audra“ prezidentas Kęstutis Smirnovas.