Lietuvos dziudo čempionės

Spauskite, kad pažiūrėtumėte originalą

Sausio 22/23dienomis, Kėdainiuose, vyko Lietuvos jaunučių ir jaunių dziudo imtynių čempionatas,

kuriame dalyvavo aštuoni Šakių JKSC ir Šakių sporto klubo „Audra“ sportininkai.

Varžybose puikiai sekėsi Aidai Vasiliauskaitei ir Julijai Smirnovaitei, kurios tapo Lietuvos čempionėmis, iškovojusios pirmąsias vietas, savo svorio kategorijose. Aida su Julija šiuo metu mokosi Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje ir varžybose atstovauja Šakių ir Panevėžio miestus.

Ne daug iki čempiono vardo pritrūko Mariui Juočiūnui, kuris kovodamas svorio kat. iki 73 kg. iškovojo antrąją vietą. Varžybose dalyvavę Karolina Saukaitytė,  Aronas Klimašauskas ir Gytis Povilaitis iškovojo penktąsias vietas.

Sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC mokytojas- metodininkas Kęstutis Smirnovas ir treneris Ričardas Balta.