Tarptautiniame dziudo turnyre Kaune, šakiečiai iškovojo prizines vietas

Spauskite, kad pažiūrėtumėte originalą

Sausio 09 dieną, Kauno rajone vyko tarptautinis dziudo turnyras, skirtas laisvės gynėjų dienai paminėti ir dziudo pradininko Lietuvoje Antano Bubnelio atminimo taurei laimėti.

Į šį turnyrą suvažiavo sportininkai ne tik iš visos Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių. Pergalių turnyre siekė ir aštuoni Šakių JKSC bei sporto klubo „Audra“ sportininkai.

Geriausiai šiame turnyre pasirodė Adolfas Preisas, kuris kovodamas svorio kategorijoje iki 30 kg. tapo nugalėtoju. Ne daug iki pergalės pritrūko antrąsias vietas iškovojusiems Rokui Kažemėkaičiui  (svorio kat. 23 kg.) ir Vakariui Saukaičiui (svorio kat. 45 kg.).

Varžybose dalyvavę Joris Lebedžinskas (svorio kat. 25 kg.), Aronas Klimašauskas (svorio kat. 60 kg.) ir Marius Juočiūnas (svorio kat. +66 kg.) iškovojo trečiąsias vietas.

Turnyre dalyvavę Grantas Akelis ir Augis Povilaitis iškovojo penktąsias vietas.

Šakiečius dziudo sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC treneris- ekspertas Kęstutis Smirnovas.