Puikūs dziudo imtynininkų rezultatai tarptautiniame dziudo čempionate

Spauskite, kad pažiūrėtumėte originalą

Gruodžio 5 dieną, Šiauliuose vyko tarptautinis atviras Šiaulių miesto dziudo čempionatas, į kurį  suvažiavo sportininkai ne tik iš visos Lietuvos, bet ir sportininkai iš Rusijos, Baltarusijos  bei Latvijos.

Čempionate dalyvavo ir dėl prizinių vietų kovojo Šakių JKSC bei sporto klubo „Audra“ sportininkai. Labai gerai varžybose pasirodė Adolfas Preisas (svorio kat. 28 kg) ir Augis Povilaitis (svorio kat. 57 kg), iškovoję pirmąsias vietas. Antrąją vietą, svorio kategorijoje iki57 kg, iškovojo Aida Vasiliauskaitė. Svorio kategorijoje iki 66 kg kovojęs Gytis Povilaitis, iškovojo trečiąją vietą.  Varžybose dalyvavę Ignas Žekonis, Gytis Petkevičius ir Mantas Bacevičius iškovojo penktąsias vietas. Sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC mokytojas metodininkas Kęstutis Smirnovas.