Sporto šventė 2015, skirta Valstybės dienai paminėti

Š.m. liepos 5 d. Šakių rajono sporto klubų sąjungos organizuotoje sporto šventėje, skirtoje Valstybės dienai paminėti, vyko futbolo 5×5, štangos spaudimo, badmintono varžybos ir kovos menų parodomosios programos.
Vaikų futbolo varžybose nugalėtojais tapo FK „Geniai“, antroji vieta atiteko FK „Sparta- kids“, o treti liko FK „Audros –jaunimas“. Išviso dalyvavo penkios vaikų komandos.
Suaugusių futbolo varžybose dalyvavo septynios komandos. Nugalėtojais tapo Jonavos FK „Vikingai“, antroji vieta atiteko Kalvarijos FK „Malūnas“, treti liko Šakių FK „Airis ir kiti“
Štangos spaudimo varžybose jaunių amžiaus grupėje iki 16 metų pirmąją vietą, iškėlęs 75 kg, iškovojo Dainius Skladas. Jaunimo amžiaus grupėje iki 18 metų grupėje nepralenkiamas buvo Edvinas Ignatavičius, kuris iškėlė 130 kg, ir iškovojo pirmąją vietą. Antrąją vietą iškėlęs 100 kg, iškovojo Hendrikas Ignatavičius, trečias šioje amžiaus grupėje, liko Rokas Čikanavičius, iškėlęs 50 kg. Suaugusiųjų grupėje, svorio kategorijoje iki 83 kg. pirmąją vietą, iškėlęs 90 kg, iškovojo Dainius Skladas. Suaugusiųjų grupėje, svorio kategorijoje virš 83 kg. pirmąją vietą iškovojo Gintaras Kriaučiūnas, iškėlęs 150 kg,  antras liko Mantas Bakšys, iškėlęs 95 kg.
Badmintono varžybose, dalyvavo penkios komandos po 4 narius, komandos susitikimus žaidė trijose kategorijose: moterų dvejeto, vyrų dvejeto ir mišraus dvejeto. Pirmoji vieta: Urtė Gečaitė, Vaida Daugėlienė, Justas Balsys, Raimundas Masevičius. Antroji vieta: Marina Muravova, Inga Bankauskienė, Egidijus Peleckis, Aidas Poderys. Trečioji vieta: Arijana Bagdanavičiūtė, Aldona Pikčilingienė, Vilius Bagdanavičius, Donatas Mozūrevičius. Sportininkai tapę nugalėtojais ir prizininkais, apdovanoti taurėmis ir medaliais.
Sporto šventės organizatorius, Šakių rajono sporto klubų sąjungos prezidentas Kęstutis Smirnovas už paramą ir pagalbą organizuojant renginį, nuoširdžiai dėkoja Šakių rajono savavaldybės švietimo ir sporto skyriui, Šakių kultūros centrui bei Šakių rajono sporto klubų sąjungos klubams.