Lietuvos štangos spaudimo čempionate, sporto klubo „Audra“ sportininkas iškovojo Lietuvos čempiono vardą

Spauskite, kad pažiūrėtumėte originalą

Birželio 20d., Jonavoje vyko Lietuvos štangos spaudimo čempionatas be spec aprangos. Čempionate, tarp pusantro šimto dalyvių, iš Lietuvos ir Latvijos, varžėsi ir sporto klubo „Audra“ komanda. Jaunių grupėje Edvinas Ignatavičius, svorio kategorijoje iki 83kg., iškėlė 137.5kg., užėmė pirmąją vietą ir tapo Lietuvos čempionu. Antras, šioje amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 59kg. liko Vaidas Jakštys. Jis iškėlė 75 kg sveriančią štangą. Trečią vietą, svorio kategorijoje iki 66kg., iškėlęs 97.5kg. iškovojo Henrikas Ignatavičius. Klubo treneris Rimantas Simokaitis, veteranų grupėje, iškėlė 177.5kg. ir savo svorio kategorijoje, iškovojo pirmąją vietą. Dar trys klubo sportininkai – Daiva Meletaitienė, Lukas Šileika ir Daumantas Lekavičius, savo svorio kategorijose užėmė ketvirtąsias vietas. Jaunių komanda, komandinėje įskaitoje iškovojo trečiąją vietą ir buvo apdovanota taure, o sportininkai tapę nugalėtojais ir prizininkais, medaliais bei diplomais.