Šakių miestui atstovavusi brolių Smirnovų komanda Lietuvos grappling imtynių taurės pirmenybėse buvo nenugalima

Spauskite, kad pažiūrėtumėte originalą

Šį savaitgalį, Šakiuose, vyko grappling imtynių taurės pirmenybės, kurias organizavo Lietuvos graplingo federacija kartu su Šakių sporto klubu „Audra“.

Varžybose dalyvavo apie 160 sportininkų iš visos Lietuvos. Pasveikinti varžybų dalyvius ir žiūrovus atvyko Šakių rajono meras Juozas Bertašius bei Šakių rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus vyresnioji specialistė Rima Mozūraitienė.

Prieš pradedant varžybas LGF prezidentas Kęstutis Smirnovas įteikė sertifikatus, naujai įstojusiems į federaciją klubų vadovams.

Sportininkai kovojo net šešiose amžius grupėse : U-13, U-15, U-19, suaugusių pradedančiųjų , suaugusių pažengusių bei senjorų. Taip pat varžybose buvo kovojama ir dėl komandinės prizinės  vietos. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais, o prizinę vietą iškovojusi komanda – didele, gražia taure.

Šiose pirmenybėse, Šakių miestui atstovavo jungtinė brolių Kęstučio, Vytauto ir Mindaugo  Smirnovų  klubų  komanda, kuri pirmenybėse iškovojo 7 pirmąsias vietas, 14 antrųjų vietų ir 15 trečiųjų vietų.

Pirmąsias vietas savo amžiaus grupėje ir svorio kategorijoje iškovojo sportininkai Deividas Zambacevičius (36 k.), Eidvinas Vaitkus (39 kg), Mantvydas Šulcas (56 kg), Marius Juočiūnas (60 kg), Rokas Belevičius (45 kg), Kęstutis Ananka (64kg), Paulius Žemaitis (84 kg).

Antrąsias vietas iškovojo Rokas Sutrinavičius (30kg), Vygaudas Kaušius (33 kg), Tomas  Mulvinskas (39kg), Ignas Žekonis (42 kg), Vilius Naujokas (48kg), Augis Povilaitis (56 kg), Aronas Klimašauskas (60kg),  Povilas Banionis (68 kg), Ignas Vaičiūnas ( +72 kg), Robertas Mulvinskas (76 kg), Gabrielius Merkeliūnas (+76 kg), Povilas Olekas (84 kg), Aivaras Kairaitis ( 84kg), Irmantas Kairaitis (80kg).

Trečiąsias vietas iškovojo Marius Misiūnas (30kg), Vidmantas Kriščiokas (33kg), Daivaras Demikis (42kg), Erikas Paškauskas (48kg),Deividas Sruoginis (52 kg), Dovydas Kardauskas ( 60kg), Linas Sniečkus( +72 kg), Mantas Stanaitis ( 60 kg), Gytis Povilaitis ( 64kg), Dovydas Sederevičius (68kg), Ernestas Varankevičius (72 kg), Virginijus Jucaitis (+76kg), Donatas Palubinskas (64 kg), Mantas Bakšys ( +84kg), Tadas Bybartas (80kg).

Varžybų pabaigoje, suskaičiavus rezultatus buvo nustatytos komandos, laimėjusios prizines vietas. Šakių miesto jungtinė brolių Smirnovų komanda ir čia buvo nepralenkiama, surinkusi 164 taškus ji iškovojo pirmąją vietą . Antrąją vietą surinkusi 105 taškus iškovojo Vilniaus kovos menų centro komanda „Smauglys“, trečioji vieta surinkus 91 tašką atiteko Vilniaus „Warriors Team“ komandai. Viso varžybose dalyvavo net 14 komandų.

Renginio organizatorius LGF prezidentas Kęstutis Smirnovas už paramą organizuojant pirmenybes dėkoja Šakių rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriui, Šakių JKSC  ir VšĮ Greitosios medicinos pagalbos stočiai už medicininę pagalbą varžybų metu.