Lietuvos dziudo pirmenybės „PIRMA KOVA“

Spauskite, kad pažiūrėtumėte originalą

Š. m. balandžio 25 dieną, Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro salėje, vyko Lietuvos dziudo pradedančiųjų pirmenybės „PIRMA KOVA“ , kurias organizavo Lietuvos dziudo federacija, Šakių rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyrius, Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras bei sporto klubas „Audra“. Į šias varžybas susirinko apie 200 sportininkų  iš įvairių Lietuvos miestų bei kaimyninių šalių.

Varžybų dalyviams ir žiūrovams sveikinimo žodžius tarė Šakių rajono meras Juozas Bertašius, Šakių rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus vyresnioji specialistė Rima Mozūraitienė bei Šakių JKSC treneris metodininkas, sporto klubo „Audra“ prezidentas Kęstutis Smirnovas.

Šakių komandą sudarė net 15 Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro bei Šakių sporto klubo „Audra“ sportininkų. Dėl dalyvių gausos, varžybos vyko ant keturių imtynių kilimų. Sportininkai  varžėsi keturiose amžiaus grupėse. Varžybose šakiečiai iškovojo 1 pirmąją vietą , 6 antrąsias vietas ir 4 trečiąsias vietas.

Pirmąją vietą savo svorio kategorijoje iškovojo: Aronas Klimašauskas (Iki 60kg). Antrąsias vietas iškovojo Rokas Kažemėkaitis (Iki 22kg), Joris Lebedžinskas (iki 24kg), Eimantas Pečiukaitis (Iki 38kg), Mantas Bacevičius (Virš 60kg), Ignas Žekonis (Iki 42kg) ir Augis Povilaitis (Iki 60kg).

Trečiąsias vietas iškovojo Tomas Plioplys (Iki 23kg), Jonas Jasaitis (Iki 24kg), Marius Juočiūnas (Iki 66kg) ir Romas Kymantas (Iki 66kg).

Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais, o prizininkai medaliais  ir diplomais.

Varžybų organizatorių vardu, Kęstutis Smirnovas dėkoja varžybų rėmėjams UAB „Gulbelė“, J. Palukaičio įmonei „Moba“ ir VšĮ Greitosios medicinos pagalbos stočiai už medicininę pagalbą varžybų metu.

Sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC treneris- metodininkas, Šakių sporto klubo „Audra“ prezidentas Kęstutis Smirnovas.