Puikus sportininkų pasirodymas atvirose Šakių rajono štangos spaudimo varžybose

Spauskite, kad pažiūrėtumėte originalą

Balandžio 18d., Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre, vyko atviros Šakių rajono štangos spaudimo varžybos, kuriose dalyvavo sportininkai iš Šakių, Varėnos, Alytaus, Vilkaviškio Marijampolės ir Kėdainių. Šiose varžybose dalyvavo ir dešimt sporto klubo „Audra“ sportininkų. Visi jie tapo šio turnyro nugalėtojais bei prizininkais. Moterų grupėje nugalėjo Daiva Meletaitienė iškėlusi 77.5kg., antra liko Aurelija Šukytė – 60kg., trečiąją vietą iškovojo Rimantė Naujokaitytė, iškėlusi 45kg.. Jaunučių grupėje, iki 16m. nugalėtoju tapo Vaidas Jakštys iškėlęs 77.5kg., antrą vietą užėmė Daumantas Lekavičius – 95kg., trečias liko Lukas Šileika – 57.5 kg. Jaunių amžiaus grupėje iki 18m., visas prizines vietas taip pat užėmė mūsų klubo sportininkai. Nepralenkiamas buvo  Edvinas Ignatavičius, iškėlęs net 147.5 kg. sveriančią štangą, antras liko  Henrikas Ignatavičius -100kg., o trečias Saulius Jakštys, iškėlęs 102.5kg štangą.  Veteranų grupėje, antrą vietą užėmė klubo treneris Rimantas Simokaitis, iškėlęs 182.5kg. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais bei rėmėjų įsteigtais prizais.