Velykinis štangos spaudimo turnyras

Spauskite, kad pažiūrėtumėte originalą

Balandžio 4d., sporto klube „Audra“ vyko tradicinis, velykinis štangos spaudimo turnyras. Varžybose dalyvavo 14 klube sportuojančių sportininkų, kurie varžėsi keturiose amžiaus grupėse. Nugalėtojai ir prizininkai buvo nustatyti, pagal WILKS koeficientą.

Moterų grupėje nugalėjo Daiva Meletaitienė, iškėlusi 80kg., antra liko Aurelija Šukytė iškėlusi 60 kg., trečia – Rimantė Naujokaitytė, iškėlusi 45kg. štangą. Amžiaus grupėje iki 16m., nugalėjo Vaidas Jakštys, iškėlęs 77,5kg., Daumantas Lekavičius, išspaudęs 95 kg. liko antras, o trečią vietą užėmė Povilas Rinkevičius, iškėlęs 45kg. Tarp sportininkų, kurie varžėsi grupėje iki 18m., nugalėjo Edvinas Ignatavičius, išspaudęs 140kg., antrą vietą užėmė Henrikas Ignatavičius iškėlęs 105kg., o trečias –Saulius Jakštys, įveikęs 100kg. svorį. Tarp suaugusių, nugalėtoju tapo Dainius Skladas, išspaudę 100kg., antras liko Rolandas Senvaitis  -102,5kg., o trečias –Tadas Vaitkūnas, iškėlęs 110kg. Absoliučiu varžybų nugalėtoju tapo Edvinas Ignatavičius.

Klubo prezidentas, Kęstutis Smirnovas, varžybų nugalėtojus apdovanojo taurėmis ir medaliais,  varžybų prizininkus – medaliais, o absoliučiam varžybų nugalėtojui buvo įteikta taurė. Sportininkus varžyboms paruošė, klubo treneris Rimantas Simokaitis.