Medaliai iš dziudo čempionato Alytuje

Spauskite, kad pažiūrėtumėte originalą

Kovo 7 dieną, Alytuje, vyko atviras dziudo čempionatas, kuriame pergalių siekė ir aštuoni Šakių JKSC ir sporto klubo „Audra“ sportininkai.

Geriausiai šiame turnyre pasirodė Marius Juočiūnas, kuris kovodamas svorio kategorijoje iki 60 kg. iškovojo nugalėtojo vardą. Iki pergalės labai nedaug trūko ir Aidai Vasiliauskaitei, kuri kovodama svorio kategorijoje iki 48 kg. iškovojo antrąją vietą.

Čempionato prizininkais, iškovojusiais trečiąsias vietas, tapo Grantas Akelis (svorio kat.27 kg.)  bei Augis Povilaitis ( svorio kat. iki 60 kg.).  Ne daug iki prizinių vietų pritrūko Jonui Janušaičiui (svorio kat. iki  24 kg.), Adolfui Preisai (svorio kat. iki 27 kg.) ir Ignui Žekoniui (svorio kat. iki 42 kg.), kurie iškovojo penktąsias vietas.  Čempionate dalyvavęs Dovydas Račiukaitis (svorio kat. iki 34 kg.) šį kartą liko septintoje vietoje.

Sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC treneris- metodininkas Kęstutis Smirnovas.

Klube „Audra“ laukiami visi, kurie nori sportuoti ir aktyviai leisti savo laisvalaikį. Jums siūlome kovos menų užsiėmimus, o taip pat laukiame ir klubo treniruoklių salėse.

Taip pat dėkojame visiems pervedusiems praeitais metais 2 %  pajamų mokesčio mūsų klubui. Tikimės Jūsų paramos ir šiais metais. Daugiau informacijos: www.klubasaudra.lt