Graplingo čempionate šakiečiai iškovojo 12 prizinių vietų

Spauskite, kad pažiūrėtumėte originalą

Šį savaitgalį, Pakruojyje, vyko Pakruojo atviras Grappling čempionatas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti, kurį organizavo Lietuvos graplingo federacija kartu su Pakruojo sporto klubu „Skorpionas BJJ“.

Varžybose dalyvavo apie 100 sportininkų iš Lietuvos ir kaimyninės Latvijos.

Varžybų dalyvius ir žiūrovus pasveikino varžybų organizatorius Pakruojo sporto klubo „Skorpionas BJJ“ prezidentas Modestas Ušinskas, Pakruojo miesto administracijos direktoriaus pavaduotojas Justinas Jasiukaitis ir LGF prezidentas Kęstutis Smirnovas, kuris atvykusiems Lietuvos rinktinės nariams įteikė sportines aprangas, kurias sportininkai dėvės per Europos taurės varžybas, kurios vyks balandžio mėnesio 4 dieną, Kauno sporto halėje.

Sportininkai kovojo trijose amžius grupėse : jaunių, jaunimo ir suaugusių. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais, o prizininkai medaliais ir diplomais.

Smagu, kad „Audra“ sportininkai iškovojo net 5prizines vietas. Antrąsias vietas savo svorio kategorijose iškovojo Karolis Mikolaitis (56 kg) ir Tomas Mkrtchyan (60kg). Trečiąsias vietas iškovojo Aivaras Kairaitis (84 kg.), Ernestas Albušis (68 kg) ir Gabrielius Baltrušaitis (84 kg) . Sportininkus varžyboms paruošė treneris Kęstutis Smirnovas.

LGF prezidentas dėkoja  visiems prisidėjusiems prie šio čempionato organizavimo ir kviečia sportininkus ir šio sporto gerbėjus, balandžio mėnesio 4 dieną  į Kauną, kur vyks Europos gpappling imtynių taurės varžybos.