Puikus sportininkų pasirodymas dziudo varžybose

Sausio 24 dieną, Pakruojyje vyko atviros Pakruojo miesto dziudo pirmenybės, kuriose pergalių siekė ir penki Šakių JKSC bei sporto klubo „Audra“ sportininkai.

Geriausiai šiose pirmenybėse sekėsi Grantui Akeliui (svorio kat. 26 kg.) ir Simui Rakauskui (svorio kat.+66kg.),  kurie iškovojo pirmąsias vietas.  Aronas Klimašauskas (svorio kat.55 kg.),  kovodamas finale dėl pirmos vietos, kovą pralaimėjo ir liko antras. Pirmenybėse dalyvavę Jonas Janušaitis (svorio kat. 26 kg) ir Marius Juočiūnas (svorio kat. +66 kg.) iškovojo trečiąsias vietas.

Šakiečius dziudo sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC treneris- metodininkas Kęstutis Smirnovas.

Taip pat klube „Audra“ laukiami visi, kurie nori sportuoti ir aktyviai leisti savo laisvalaikį. Jūs laukiami ne tik klubo treniruoklių salėse, bet ir kovos menų užsiėmimuose.