Sėkmingi startai štangos spaudimo turnyre

Gruodžio 20d., Alytaus rajono Simno kultūros centre, įvyko VI Dzūkijos štangos spaudimo turnyras. Šiose varžybose, tarp 60 dalyvavusių sportininkų iš visos Lietuvos, buvo ir penki sporto klubo „Audra“ atstovai. Puikiai šiose varžybose pasirodė Daiva Meletaitienė. Ji, svorio kategorijoje virš 63kg., iškėlė 72.5kg. sveriančią štangą ir tapo varžybų nugalėtoja. Klubo treneris Rimantas Simokaitis, svorio kategorijoje iki 120 kg., išspaudė 170kg. sveriančią štangą ir užėmė trečią vietą. Kitiems klubo sportininkams prizinių vietų iškovoti šį kartą nepavyko: Dainius Skladas liko ketvirtas, Vaidas Jakštys -penktas, o Edvinas Ignatavičius – septintas. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, diplomais ir varžybų rėmėjų įsteigtais prizais. Sportininkus varžyboms paruošė klubo treneris Rimantas Simokaitis.