Kalėdinės štangos spaudimo varžybos“Audros“ sporto klube

2014m. gruodžio 16d., Šakių sporto klube „Audra“, vyko tradicinės, kalėdinės štangos spaudimo varžybos, kuriose dalyvavo 18 klubo sportininkų. Nugalėtojai ir prizininkai buvo nustatomi pagal Wilks koeficientą. Moterų grupėje nugalėjo Daiva Meletaitienė, iškėlusi 75 kg., antra buvo Aurelija Šukytė, išspaudusi 55 kg., o trečią vietą užėmė Rimantė Naujokaitytė – 45 kg. Jaunių grupėje iki 16 m. pirmas buvo Henrikas Ignatavičius iškėlęs 100 kg., antras Martynas Grygelis 105 kg., trečias Vaidas Jakštys 67.5 kg. Amžiaus grupėje iki 18m., nugalėjo Edvinas Ignatavičius išspaudęs 140 kg., antras Dainius Skladas iškėlęs 95 kg., o trečias – Saulius Jakštys – 92.5 kg. Tarp suaugusių nugalėjo Rolandas Senvaitis -95 kg., antrą vietą iškovojo Tadas Vaitkūnas, iškėlęs 110 kg., trečias Evaldas Bandza – 90 kg. Absoliučiu varžybų nugalėtoju tapo Edvinas Ignatavičius. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai, buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais. Sportininkus varžyboms paruošė, treneris Rimantas Simokaitis.