Puikūs klubo „Audra“ sportininkų rezultatai štangos spaudimo varžybose

Gruodžio 4d.d., Marijampolės PRC, Kudirkos Naumiesčio skyriaus sporto salėje, vyko atviros Šakių rajono moksleivių štangos spaudimo varžybos, kuriose dalyvavo ir Šakių sporto klubo „Audra“ sportininkai. Sėkmingiausiai pasirodė Edvinas Ignatavičius, kuris išspaudęs 145 kg. štangą, iškovojo pirmąją vietą savo svorio kategorijoje, ir tapo absoliučiu šių varžybų nugalėtoju. Antrą vietą iškovojo Vaidas Jakštys, kuris iškėlė 67.5 kg. Trečiąsias vietas užėmė Nerijus Mikšys, iškėlęs 95 kg., Martynas Grygelis – 97.5 kg. ir Mantas Bakšys-105 kg. Už prizininkų ribos liko Dainius Skladas, iškėlęs 97.5 kg. ir Saulius Jakštys, išspaudęs 95 kg. Komandinėje įskaitoje, klubo „Audra“ komanda iškovojo antrąją vietą ir buvo apdovanota taure. Sportininkai tapę nugalėtojais ir prizininkais buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais. Sportininkus varžyboms paruošė treneris Rimantas Simokaitis. Varžybose dalyvavo daugiau nei 40 sportininkų iš Šakių, Vilkaviškio ir Marijampolės savivaldybių.