Šakių rajono atviras tarptautinis moksleivių dziudo čempionatas

Spalio 19 d. Šakių JKSC sporto salėje, vyko Šakių rajono atviras tarptautinis moksleivių dziudo čempionatas, kurį organizavo Šakių JKSC, Šakių sporto klubas „Audra“ bei Šakių savivaldybės švietimo ir sporto skyrius. Šiose pirmenybėse dalyvavo rekordinis skaičius sportininkų apie 400.  Čempionate dalyvavo sportininkai iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų. Sportininkai kovojo 5 skirtingo amžiaus grupėse, o kovos vyko net ant keturių imtynių kilimų.

Čempionatą atidarė Šakių sporto klubo „Audra“ prezidentas bei JKSC treneris metodininkas Kęstutis Smirnovas, pasveikinimo žodžius tarė Šakių JKSC direktorė Roma Paškevičiūtė.

Varžybose Šakių komanda iškovojo: 3 pirmąsias vietas, 3 antrąsias vietas ir 6 trečiąsias vietas. Pirmąsias vietas iškovojo Matas Kavaliauskas (virš 50 kg.), Aida Vasiliauskaitė (44 kg.) ir Gytis Petkevičius (73 kg.). Antrąsias vietas laimėjo Adolfas Preisas (27 kg.), Donatas Klimovas (46 kg.) ir Gabrielius Merkeliūnas (virš 81 kg.). Trečių vietų laimėtojais tapo Jonas Janušaitis (22 kg.), Grantas Akelis (24 kg.), Elvinas Birgiolas (42 kg.), Rita Smelstoriūtė (52 kg.), Linas Sniečkus (virš 66 kg.), Deimantas Sluoksnaitis (73 kg.).

Varžybų prizininkai buvo apdovanoti diplomais ir medaliais, o varžybų nugalėtojai dar ir taurėmis.  Šakiečius, dziudo imtynių sportininkus, varžyboms paruošė Šakių JKSC treneris- metodininkas Kęstutis Smirnovas ir klubo „Audra“ treneris Julius Konteikis.

Varžybų organizatorių vardu, Šakių sporto klubo „Audra“ prezidentas Kęstutis Smirnovas nuoširdžiai dėkoja VšĮ Šakių greitosios medicinos pagalbos stočiai bei Jono Palukaičio įmonei „Moba“ už pagalbą ir paramą organizuojant šį čempionatą.