Atviros Skuodo rajono vaikų dziudo pirmenybės

Rugsėjo 27 d. Skuode, vykusiose atvirose Skuodo rajono vaikų dziudo pirmenybėse, dalyvavo keturi Šakių JKSC bei klubo „Audra“ jaunieji dziudo sportininkai. Daugumai sportininkų tai buvo pirmosios varžybos, tačiau šakiečiai pasirodė puikiai, iškovoję vieną pirmąją vietą ir dvi antrąsias vietas. Geriausiai šiose varžybose pasirodė Grantas Akelis (svorio kat. iki 26 kg.) iškovojęs pirmąją vietą. Antrąsias vietas iškovojo Jonas Janušaitis (svorio kat. 26 kg.) ir Matas Kavaliauskas(svorio kat. +55  kg.). Nojus Šimkonis kovodamas dėl trečios vietos,  kovą pralaimėjo ir užėmė penktąją vietą. Jaunuosius dziudo imtynininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC treneris- metodininkas bei klubo „Audra“ prezidentas Kęstutis Smirnovas ir klubo „Audra“ treneris Julius Konteikis.