Šakių rajono atviros moksleivių dziudo pirmenybės

Spalio 13 d. Šakių JKSC sporto salėje vyko Šakių rajono atviros moksleivių dziudo pirmenybės, kurias organizavo Šakių JKSC, Šakių sporto klubas „Audra“ bei Šakių savivaldybės švietimo ir sporto skyrius. Šiose pirmenybėse dalyvavo rekordinis skaičius sportininkų net 300. Į pirmenybes atvyko sportininkai ne tik iš įvairių Lietuvos miestų, bet ir iš Latvijos Rygos miesto. Dziudo pirmenybes atidarė Šakių sporto klubo „Audra“ prezidentas bei JKSC treneris metodininkas Kęstutis Smirnovas, pasveikinimo žodžius tarė Šakių rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistas Dalius Jasevičius.   Varžybose Šakių komanda iškovojo: 6 pirmąsias vietas, 4 antrąsias vietas ir 7 trečiąsias vietas. Pirmąsias vietas iškovojo Karolina Saukaitytė (28 kg.), Julija Smirnovaitė (48 kg.), Donatas Klimovas (34 kg.), Mantas Stanaitis (42 kg.), Aurimas Juknaitis (60 kg.) ir Linas Sniečkus (iki 66 kg.). Antrąsias vietas laimėjo Nojus Šimkonis (27 kg.), Matas Kavaliauskas (50 kg.), Aida Vasiliauskaitė (36 kg.), ir Gytis Petkevičius (66 kg.). Trečių vietų laimėtojais tapo Adolfas Preisas (24 kg.), Dominykas Čelkys (27 kg.), Mindaugas Antanaitis (42 kg.), Augis Povilaitis (46 kg.), Gytis Povilaitis (50 kg.) ir Vilius Čereškevičius ( virš 66 kg.) ir Tautvydas Riauza (73 kg.).Varžybų prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir prizais, kuriuos įsteigė „Maistas sportui“. Varžybų organizatorių vardu, Šakių JKSC treneris, Šakių sporto klubo „Audra“ prezidentas Kęstutis Smirnovas dėkoja visiems už pagalbą ir paramą organizuojant šias varžybas.