Klubo „Audra“ sportininkas pagerino Lietuvos rekordą moksleivių štangos spaudimo čempionate

Kovo 1d., Kuršėnuose vyko Lietuvos štangos spaudimo čempionatas, kuriame dalyvavo beveik šimtas jaunųjų sportininkų iš visos Lietuvos ir svečiai iš Baltarusijos. Jų tarpe buvo ir devyni Šakių sporto klubų „Audra“ ir „Fortūna“ sportininkai. Šiame čempionate įspūdingai pasirodė Nerijus Menčinskas, atstovaujantis sporto klubą „Audra“. Nerijus varžėsi svorio kategorijoje iki 66kg. Jis išspaudė 120 kg. sveriančią štangą, aplenkė 19 varžovų, iškovojo pirmą vietą, bei 5 kg. pagerino Lietuvos moksleivių štangos spaudimo rekordą. Puikiai pasirodė ir sporto klubo „Fortūna“ atstovas Julius Nevirauskas. Jis svorio kategorijoje iki 59 kg., išspaudė 100 kg. sveriančią štangą ir užėmė antrą vietą. Abu sportininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais. Taip pat buvo apdovanoti šeši sportininkai, parodę geriausius rezultatus absoliučioje įskaitoje. N. Menčinskas užėmė šeštą vietą ir buvo apdovanotas taure. N. Menčinską varžyboms paruošė treneris Rimantas Simokaitis, J. Nevirauską treneris Saulius Jurkšaitis.