Lietuvos dziudo čempionatai U-16 ir U-18

Vasario 14-15 d. Kaune, A.Sabonio sporto centre, vyko Lietuvos dziudo čempionatai U-16 ir U-18. Šių varžybų tikslas  išsiaiškinti stipriausius respublikos sportininkus, sudarysiančius LR jaunių rinktinę.

Šiose varžybose dalyvavo ir Šakių JKSC ir Šakių  sporto klubo „Audra“ sportininkai: Mantas Stanaitis, Gytis Petkevičius, Tautvydas Riauza, Gabrielius Merkeliūnas, Solveiga Grigytė, Aurimas Juknaitis ir Almantas Liepuonis.

Varžybose, jaunučių (U-16) grupėje, geriausiai sekėsi Gyčiui Petkevičiui, kuris tapo Lietuvos prizininku, iškovojęs trečiąją vietą. Neblogai šioje amžiaus grupėje pasirodė ir Mantas Stanaitis bei Gabrielius Merkeliūnas, kurie iškovojo penktas vietas.

Jaunių (U-18) amžiaus grupėje prizinių vietų iškovoti nepavyko. Nedaug iki pergalės pritrūko Aurimui Juknaičiui, kuris užėmė penktąją vietą.

Sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC treneris metodininkas Kęstutis Smirnovas bei klubo treneris Julius Konteikis.