Klubo „Audra“ Kalėdinis štangos spaudimo varžybos

Gruodžio 19 d. sporto klube „Audra“, įvyko kalėdinės štangos spaudimo varžybos, kuriose dalyvavo 12 klubo sportininkų. Jie varžėsi trijose amžiaus grupėse- iki 16m., iki 18 m. ir suaugusių grupėje. Nugalėtojai buvo nustatyti pagal Wilks koeficientą. Amžiaus grupėje iki 16 m. nugalėjo Rimantas Pašukas iškėlęs 110 kg., antras buvo Martynas Grigutis 100 kg. ir trečias Remigijus Senvaitis 77,5 kg. Grupėje iki 18 m., pirmas buvo Marius Lekečinskas 110 kg., antrą vietą užėmė Marius Bakas 87,5 kg., trečiąją Andrius Palubinskas 70 kg. Suaugusių grupėje nugalėtoju tapo Kęstutis Smilgius iškėlęs 110 kg. štangą, beje jis tapo ir absoliučiu varžybų nugalėtoju, surinkęs 85,02 taško. Antras šioje grupėje buvo Evaldas Bandza, iškėlęs 115 kg., trečias liko Karolis Čikanavičius.  Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, o UAB „Maistas sportui“ skirtos dovanėlės buvo įteiktos ne tik varžybų prizininkams , bet ir visiems varžybų dalyviams.