Štangos spaudimo varžybos

Gruodžio 22 dieną Simne (Alytaus rajonas) gausus būrys dalyvių iš Varėnos, Alytaus, Lazdijų, Jonavos, Kauno, Simno, Šakių ir kt. savivaldybių (iš viso per 50 dalyvių) atskirsoe kategorijose varžėsi dėl IV atvirų Alytaus rajono štangos spaudimo  varžybų nugalėtojų vardo.Šakių rajonui varžybose atstovavo sporto klubų „Audra“ ir „Fortūna“ sportininkai. Varžybose jie iškovojo tris prizines vietas. Didžiausia sėkmė lydėjo sporto klubo “Audra” atstovą Kęstutį Smilgių – svorio kategorijoje iki 66 kg jis laimėjo pirmąją vietą, išspaudęs 107,5 kg štangą.  Toje pačioje kategorijoje sporto klubo “Fortūna” atstovas Andrius Pališkis,gulomis išspaudęs 102,5 kg svorio štangą, liko trečias. Vienas stipriausių rajone šio sporto atstovų, sporto klubo “Fortūna” narys Audrius Jokūbaitis svorio kategorijoje per 105 kg laimėjo antrąją vietą. Jam pakluso 177,5 kg svorio štanga.