Sportiškas savaitgalis šakiečiams buvo dosnus pergalėmis!

Šį savaitgalį , Kaune vyko daug sportinių varžybų ir čempionatų, kuriuose dalyvavo ir klubo „Audra“ sportininkai.

Lietuvos studentų dziudo čempionate „Universiada 2012“ dalyvavo klubo „Audra“ sportininkės Aurelija Šukytė, šiuo metu studijuojanti  MRU Viešojo saugumo fakulteto Policijos veiklos nuolatinių studijų programą  ir Neringa Gudiškytė , studijuojanti   LKKA. Abi sportininkės tapo prizininkėmis, iškovojusios trečiąsias vietas savo svorio kategorijose.

Brazilų DŽIU- DŽITSU  Lietuvos čempionate   dalyvavo klubo „Audra“ sportininkas  Julius Konteikis , kuris   svorio kategorijoje iki 88,3 kg. taip pat  iškovojo trečiąją vietą.

Vykusiame aštuntajame atvirame moksleivių dziudo turnyre Kauno rajono mero taurei laimėti,  dalyvavo  20 Šakių JKSC bei klubo „Audra“ sportininkų. Šakiečiai be iškovotų dviejų pirmųjų vietų, trijų antrųjų vietų ir šešių trečiųjų vietų , iškovojo ir trečią komandinę vietą, vos vienu tašku nusileidę antrosios komandinės vietos laimėtojams Alytaus sportininkams ir buvo apdovanoti taure.

Geriausiai šiose varžybose sekėsi pirmąsias vietas iškovojusiems Žygimantui Riauzai (svorio kategorija iki 66 kg) ir Gabrieliui Merkeliūnui (svorio kategorija +73 kg). Ne daug iki pergalės trūko ir antras vietas iškovojusiems Mindaugui Antanaičiui (svorio kategorija iki 38 kg), Almantui Liepuoniui(svorio kategorija iki 55 kg) ir Deimantui Sluoksnaičiui (svorio kategorija iki 50 kg). Trečias vietas iškovojo: Mantas Stanaitis (svorio kategorijoje iki 38 kg ), Gytis Povilaitis (svorio kategorijoje iki 46 kg ), Lukas Lingys (svorio kategorijoje iki 55 kg), Gytis Petkevičius (svorio kategorijoje iki 60 kg), Karolis Stulgaitis (svorio kategorijoje iki 60 kg) ir Karolis Bacevičius (svorio kategorijoje iki 73 kg).

Jaunuosius dziudo imtynininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC treneris- metodininkas bei klubo „Audra“ prezidentas Kęstutis Smirnovas.