Lietuvos Respublikos jaunučių centro zonos varžybos

Gegužės 09 dieną, Kaune, vyko Lietuvos dziudo jaunučių žaidynių centro zonos varžybos, į kurias vyko net 17 Šakių JKSC bei klubo „Audra“ sportininkų. Šios varžybos buvo organizuojamos , siekiant išaiškinti po 4 stipriausius sportininkus kiekvienoje svorio kategorijoje, kurie galėtų atstovauti Lietuvos Respublikos jaunučių finalinėse žaidynėse, kurios vyks Kaune birželio 1-2 dienomis.

Šakiečiai šiose varžybose iškovojo vieną pirmąją vietą, dvi antras vietas ir net septynias trečiąsias vietas. Prizines vietas iškovoję sportininkai buvo apdovanoti atitinkamo laipsnio diplomais ir medaliais, o taip pat užsitikrino galimybę atstovauti finalinėse varžybose.

Geriausiai šiose varžybose sekėsi Gabijai Dobilaitei, kuri svorio kategorijoje +70 kg. iškovojo pirmąją vietą, ne daug iki pergalės trūko ir antras vietas iškovojusioms Gabijai Kneižytei ( svorio kategorija iki 44 kg.) bei Ritai Smelstoriūtei (svorio kategorija iki 40 kg.). Trečias vietas iškovojo: Medeina Griciūtė (svorio kategorijoje iki 40kg );

Solveiga Grigytė (svorio kategorijoje iki 70 kg );

Mantas Stanaitis (svorio kategorijoje iki 38 kg );

Gytis Petkevičius(svorio kategorijoje iki 60 kg );

Karolis Bacevičius (svorio kategorijoje iki 73 kg);

Gabrielius Merkeliūnas (svorio kategorijoje iki 81 kg) ir Simonas Puidokas (svorio kategorijoje iki +81 kg);

Sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC treneris- metodininkas bei klubo „Audra“ prezidentas Kęstutis Smirnovas.