Štangos spaudimo varžybos

Kovo 22 d. sporto klube „Audra“, vyko štangos spaudimo varžybos. Sportininkai varžėsi trijose amžiaus grupėse: iki 16m., iki 18 m. ir vyresnių nei 18 metų. Nugalėtojai buvo nustatomi pagal  Wilks koeficientą. Jauniausiųjų grupėje nugalėjo Martynas Grigutis, išspaudęs 90 kg., antrą vietą užėmė Paulius Smuikys, išspaudęs 77,5 kg,  trečias liko Martynas Bendžius, išspaudęs 70 kg. Amžiaus grupėje iki 18 m., nugalėtoju tapo Mantas Tamulevičius išspaudęs 100 kg. štangą, antras liko Marius Lekečinskas išspaudęs  95 kg., o trečiąją vietą iškovojo Marius Bakas, išspaudęs 75 kg. Vyriausiųjų grupėje nugalėtoju tapo – Karolis Šniepis, išspaudęs 147,5 kg. štangą, antras liko Irmantas Dovydaitis  su 125 kg.,  o trečias – Evaldas Banza, kuriam pakluso 112,5 kg. sverianti štanga. Absoliučiu nugalėtoju tapo Karolis Šniepis, surinkęs 105,8 Wilks taškų. Šakių sporto klubo „Audra“, prezidentas Kęstutis Smirnovas, nugalėtojus bei prizininkus, apdovanojo medaliais, diplomais ir „Maistas sportui“ prizais. Klubo suvenyru, buvo apdovanotas ir varžybų teisėjas Mindaugas Rusteika. Sportininkų treneris – Rimantas Simokaitis.