Štangos spaudimo varžybos

Š. m. gruodžio 21 d. Šakių dziudo sporto klube „Audra“, įvyko klubo štangos spaudimo nuo suoliuko varžybos. Sportininkai varžėsi trijose amžiaus grupėse: ik 16m., iki 18 m. ir suaugusių grupėje. Nugalėtojai buvo nustatomi, pagal WILKS koeficientą. Jaunių grupėje iki 16 m., pirmą vietą iškovojo Marius Lekečinskas išspaudęs 80 kg. sveriančią štangą. Antras buvo Martynas Grigutis, trečias Justas Slidziauskas. Iki 18m. grupėje, pirmąją vietą laimėjo Mantas Tamulevičius, kuriam pakluso 95 kg. sverianti štanga. Antras buvo Tautvydas Antanaitis, trečias – Kornelijus Birbilas. Vyriausiųjų grupėje nugalėtoju tapo Irmantas Dovydaitis, išspaudęs 117,5 kg., o antras – Evaldas Banza. Absoliučiu nugalėtoju buvo pripažintas Mantas Tamulevičius, surinkęs 77,159 taško. Klubo prezidentas Kęstutis Smirnovas, varžybų nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo medaliais, o UAB „G. Sportas“ atstovas, nugalėtojus, prizininkus bei visus varžybose dalyvavusius sportininkus, specialiai šioms varžyboms įsteigtais prizais. K. Smirnovas, padėkos raštais, taip pat apdovanojo, varžybose teisėjavusį, sporto klubo „Fortūna“ vadovą Mindaugą Rusteiką bei UAB „G Sportas“ atstovą, kuris, varžybų dalyvius bei žiūrovus, vaišino, vietoje paruoštais, maisto papildų kokteiliais.