Lietuvos dziudo pirmenybės U-17, U-15

Sausio 28-29 d. Kaune vyko Lietuvos jaunių ir jaunučių dziudo pirmenybės, kuriose dalyvavo sportininkai iš visos Lietuvos. Į varžybas pateko tik stipriausi sportininkai iškovoję prizines vietas savo miestuose ar rajonuose ir turintys atitinkamą mestriškumo laipsnį.

Šakių JKSC ir Šakių dziudo sporto klubą „Audra“ komandą sudarė: Solveiga Grigytė, Giedrius Kriaučiūnas, Aurimas Juknaitis, Rokas Čikanavičius, Marijonas Dubickas, Ernestas Musvydas, Saulius Švilpa, Irmantas Kutkaitis, Karolis Stulgaitis, Arnas Rindzevičius.

Geriausiai sekėsi Solveigai Grigytei (iki 57 kg), kuri užėmė trečiąją vietą ir Ernestui Musvydui (iki 66 kg), kuris užėmė penktąją vietą. Likę sportininkai pasirodė gerai, laimėjo po keletą kovų ir pateko į geriausiųjų  dešimtukus.

Sportininkus treniruoja Šakių JKSC treneris metodininkas, Šakių dziudo sporto klubo „Audra“ prezidentas Kęstutis Smirnovas ir Šakių dziudo sporto klubo „Audra“ viceprezidentas – treneris Ričardas Musvydas.