Kalėdinės štangos spaudimo gulomis varžybos

Gruodžio 22 d. Šakių dziudo sporto klube „Audra“ vyko kalėdinės štangos spaudimo gulomis varžybos, kuriose dalyvavo didelis būrys sporto klubo narių. Varžybos vyko dvejose amžiaus grupėse: jaunimo iki 18 metų ir vyrų virš 18 metų.

Varžybos asmeninės. Spaudimo veiksmą visi dalyviai atlieko su štanga, kurios masė lygi pusei sportininko kūno masės.

Jaunimo grupėje geriausiai sekėsi Deividui Giedraičiui (svoris 63,6 kg) išspaudusiam 31,5 kg štangą 91 kartą. Antrąją vietą užėmė Deividas Romikaitis (svoris 78,2 kg) išspaudęs 39 kg, štangą 60 kartų. Trečioji vieta atiteko Ignui Girdauskui –  (svoris 64,3kg), kuris 32 kg. štangą išspaudė 57 kartus.

Amžiaus grupėje virš 18 metų pirmąją vietą laimėjo Naurius Jakas (svoris 89,4 kg), kuris 44,5 kg. štangą išspaudė 89 kartus. Antrąją vietą iškovojo Karolis Šniepis (svoris 68,4 kg), kuriam pasisekė 34,2 kg. štangą išspausti 83 kartus, o trečioji vieta atiteko Irmantui Dovydaičiui (svoris 100 kg, ), kuris štangą išspaudė 58 kartus.

Varžybų nugalėtojams klubo prezidentas Kęstutis Smirnovas įteikė diplomus , medalius, rėmėjų prizus ir kalėdines dovanėles. Varžybų organizatoriai dėkoja UAB „ G Sportas“.