Šakių rajono jaunimo iki 23 metų Bušido imtynių čempionatas

Gruodžio 5 d., Šakių dziudo sporto klube „Audra“ vyko Šakių rajono jaunimo iki 23 metų Bušido imtynių čempionatas. Šio čempionato tikslas – populiarinti bušido imtynių sportą, tobulinti bušido sportininkų meistriškumą.
Nugalėtojais skirtingose svorio kategorijose tapo:
Svorio kategorijoje iki 60 kg I vietą iškovojo Ernestas Musvydas, II-ąją vietą iškovojo Saulius Švilpa ir III vietą – Žilvinas Zorunskis.
Svorio kategorijoje iki 66 kg I vietą iškovojo Tautvydas Gumauskas, II vietą – Tadas Viliūšis.
Svorio kategorijoje iki 72 kg I vietą iškovojo Erikas Suslovas, II vietą – Juozas Balevičius ir III vietą – Karolis Liukaitis.
Svorio kategorijoje iki 78 kg I vietą iškovoti pavyko Simonui Kazarian, II vieta atiteko Kęstučiui Žemaitaičiui.
Svorio kategorijoje iki 84 kg I vietą iškovojo Vaidas Paspirgėlis, II vietą – Ernestas Šukaitis, III vietą – Andrius Abraitis.
Absoliutaus svorio kategorijoje nugalėtoju tapo Erikas Suslovas, II vieta atiteko Vaidui Paspirgėliui, III vieta – Ernestui Šukaičiui.
Sportininkų treneris – Kęstutis Smirnovas.