Šakių rajono atviros jaunių dziudo pirmenybės

Spalio 18 d. sporto klube „Audra“ vyko Šakių rajono atviros jaunių dziudo pirmenybės , kuriose dalyvavo ne tik Šakių rajono savivaldybės jaunimo kūrybos ir sporto centro  bei sporto  klubo „Audra“ sportininkai, bet ir sportininkai iš Marijampolės sporto centro „Sūduva“.
Pagrindinis šių varžybų tikslas – papuliarinti dziudo imtynių sportą jaunimo ir moksleivių tarpe ir išaiškinti stipriausius sportininkus jaunių grupėje , galinčius atstovauti LR jaunių pirmenybėse.
      Varžybose dalyvavo moksleiviai  gimę 1993 m. ir jaunesni.  Sportininkai  varžėsi  12 svorio kategorijų. Šakiečiai sportininkai pasirodė labai šauniai,  jie iškovojo net 21 prizininę vietą.

Paulius Žemaitis  – svorio kategorija iki 52 kg

Varžybų pabaigoje vyko sportininkų apdovanojimas. Varžybų prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais. Apdovanoti sportininkus , įteikiant jiems medalius atvyko  LR Ministro Pirmininko patarėjas žėmės ūkio klausimams Mindaugas Bastys, kuris pasveikino visus varžybų dalyvius, pasidžiaugė jų  sportiniais pasiekimais ir palinkėjo gražių pergalių ir ateityje.