Kviečiame skirti 1,2 % pajamų mokesčio mūsų sporto klubui „Audra“

Kviečiame skirti 1,2 % pajamų mokesčio mūsų sporto klubui „Audra“

Nuoširdžiai dėkojame visiems praėjusiais metais skyrusiems savo 1,2% pajamų mokesčio mūsų sporto klubui „Audra“! Skirdami mūsų klubui dalį pajamų mokesčio praeitais metais, Jūs parodėte ne tik finansinę, bet ir moralinę paramą – patvirtinote, kad Jums svarbi mūsų veikla. Žinodami, kad esate su mumis, mes jaučiame savo darbo prasmę.
Prašome visų apsvarstyti savo 1,2% pajamų mokesčio (GPM) skyrimą mūsų sporto klubui „Audra“ ir šiais metais. Jūsų parama bus skirta vaikų, jaunimo, suaugusiųjų ir senjorų užimtumui didinti, treniruočių kokybei gerinti, taip pat atnaujinti klubo inventorių, organizuoti įvairius renginius, stovyklas klube, aktyviai dalyvauti varžybose.
Užauginkime sportininkų kartą kartu!  O mes – ATSILYGINSIME PERGALĖMIS.
Kaip tai atlikti:
1. Jums tereikia užpildyti specialią formą FRO512 ir ją elektroniniu būdu pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai.
2. Pildant elektroniniu būdu, prisijungti https://deklaravimas.vmi.lt
per EDS
3. Įvesti klubo įmonės kodą: 174428746
4. Pasirinkti mokestinius metus: 2023
5. Mokesčio dalies paskirtis: VŠĮ ŠAKIŲ SPORTO KLUBAS „AUDRA“
6. Kad kiekvienais metais nereikėtų teikti prašymo, remiant pasirinktą paramos gavėją, galima paskirti pajamų mokesčio dalį iki 5 metų.
7. Ši parama mokesčių mokėtojui nieko nekainuoja.
8. Kaip tai atlikti pažingsniui, galite sužinoti čia: http://klubasaudra.lt/parama/

 
arba pažiūrėję video https://www.youtube.com/watch?v=N0WW8aehXg0

 
Dėkojame už paramą!!!
Close Menu