Štangos spaudimo varžybos

Štangos spaudimo varžybos

Š.m. gegužės 17-20 d. Šakių sporto klube „Audra“, kiek kitaip nei kad įprastai, vyko štangos spaudimo varžybos, kuriose dalyvavo visi norintys sporto klubo sportininkai.

Džiugu, kad ir po ilgo nesportavimo norinčių išties atsirado daug. Savo jėgas išbandė ne tik anksčiau varžybose dalyvavusieji sportininkai, tačiau nemažas būrys štangą spaudė pirmą kartą.

Dalyviai buvo suskirstyti į 4 skirtingas amžiaus grupes (jaunių, jaunimo, merginų ir suaugusiųjų). Varžybos asmeninės (dalyvavo klube sportuojantys sportininkai, štangą spaudė savo užsiėmimų laiku), o varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo išaiškinti pagal WILKS lentelės koeficientą.

Pirmųjų vietų nugalėtojai ir išstūmtas jų svoris: Kajus Bogovičius (52,5 kg), Mantas Bacevičius (120 kg), Daiva Meletaitienė (70 kg) ir Marius Jakas (107,5 kg). Antrąsias vietas iškovojo: Salvijus Stonkus (50 kg), Nojus Norvilas (67,5 kg), Goda Černauskaitė (45 kg) ir Artūras Balčiūnaitis (90 kg) ir trečiųjų vietų laimėtojais tapo Adas Keblaitis (40 kg), Raimonda Bastytė (40 kg) ir Povilas Rimas (67,5 kg).

Absoliučiu varžybų nugalėtoju tapo Mantas Bacevičius.

Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais. Absoliučiam nugalėtojui skirtas specialus prizas.

 

Visus varžybų dalyvius treniruoja treneris Saulius Jurkšaitis.

 

Štangos spaudimo varžybos vyko įgyvendinant projektą „Fizinis aktyvumas – geriausias žmogaus „pirkinys““. Projektas „Fizinis aktyvumas – geriausias žmogaus „pirkinys““ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

Close Menu