PAREMK SPORTO KLUBĄ „AUDRA“!!!

PAREMK SPORTO KLUBĄ „AUDRA“!!!

Nuoširdžiai dėkojame visiems praėjusiais metais skyrusiems savo 1,2% pajamų mokesčio mūsų sporto klubui „Audra“! Skirdami mūsų klubui dalį pajamų mokesčio praeitais metais, Jūs parodėte ne tik finansinę, bet ir moralinę paramą – patvirtinote, kad Jums svarbi mūsų veikla. Žinodami, kad esate su mumis, mes jaučiame savo darbo prasmę.

Prašome visų apsvarstyti savo 1,2% pajamų mokesčio (GPM) skyrimą mūsų sporto klubui „Audra“ ir šiais metais. Jūsų parama bus skirta vaikų, jaunimo, suaugusiųjų ir senjorų užimtumui didinti, treniruočių kokybei gerinti, taip pat atnaujinti klubo patalpas ir inventorių, organizuoti įvairius renginius klube, aktyviai dalyvauti varžybose ir seminaruose Lietuvoje bei užsienio šalyse, stovyklų organizavimui. Užauginkime sportininkų kartą kartu!

Kaip tai atlikti:

1. Jums tereikia užpildyti specialią formą FRO512 ir ją elektroniniu būdu pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai.
2. Pildant elektroniniu būdu, prisijungti https://deklaravimas.vmi.lt per EDS
3. Įvesti klubo įmonės kodą: 174428746
4. Pasirinkti mokestinius metus: 2020
5. Kad kiekvienais metais nereikėtų teikti prašymo, remiant pasirinktą paramos gavėją, galima paskirti pajamų mokesčio dalį iki 5 metų.

6.Kaip tai atlikti pažingsniui, galite sužinoti čia: http://klubasaudra.lt/parama/

                                                                                                                        Dėkojame už paramą!!!

Close Menu