Brazilų džiu-džitsu Lietuvos turnyras

Gegužės 8 d. Kaune vyko antrasis „Brazilų džiu-džitsu Lietuvos turnyras“. Į varžybas suvažiavo sportininkai iš visos Lietuvos. Šakių komandą atstovavo Šakių dziudo sporto klubo „Audra“ ir Šakių džiudžitsu ir kobudo sporto klubo „Ošimas“ sportininkai.

Kovotojai buvo suskirstyti į tris grupes: A, B ir C. A grupė, tai kovotojai turintys dviejų ir daugiau metų patirtį, B grupė – kovotojai turintys iki dviejų metų patirtį ir C grupė – kovotojai iki 18 metų.

Varžybos prasidėjo nuo C grupės. Šioje grupėje šakiečių dalyvavo daugiausiai. Čempiono vardą iškovojo  Ernestas Musvydas svorio kategorijoje iki 64 kg( sporto klubas „Audra“) ir Vytautas Vaičiulevičius svorio kategorijoje iki 82 kg (sporto klubas „Ošimas“). Antrąsias vietas iškovojo Juozas Balevičius svorio kategorijoje iki 64 kg (sporto klubas „Audra“) , Mantas Plėšikas svorio kategorijoje iki 76 kg (sporto klubas „Ošimas“) ir Martynas Olekas svorio kategorijoje iki 82 kg (sporto klubas „Ošimas“)

A lygio grupėje kur kovoja sportininkai turintys dviejų ir daugiau metų patirtį, pirmąją vietą iškovojo Erikas Suslovas svorio kategorijoje iki 64 kg (sporto klubas „Audra“).

Sportininkų treneriai broliai Kęstutis ir Vytautas Smirnovai.

Gegužės 28 d. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre vyks Lietuvos kovinių menų turnyras „MMA AUDRA“