Štangos spaudimo varžybos

Gegužės 7 d. Šakių dziudo sporto klube „Audra“ vyko štangos spaudimo varžybos, kuriose dalyvavo didelis būrys sporto klubo narių. Dalyviams reikėjo kaip galima daugiau kartų išspausti štangą pusę savo svorio. Geriausiai pasirodė klubo veteranas Valdas Savokaitis  45 kg štangą išspaudęs 61 kartą. Jaunimo tarpe pirmąją vietą iškovojo Darius Mažeika 29 kg štangą išspaudęs 60 katrų, Antrąją vieta iškovojo Deividas Romikaitis 38,5 kg štangą išspaudęs 52 kartus ir trečiąja vietą iškovojo Deividas Giedraitis 30 kg štanga išspaudęs 51 kartą.

Klubo „Audra“ prezidentas Kęstutis Smirnovas varžybų nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo  medaliais.  O už geriausią rezultatą Valdui Savokaičiui įteikė klubo marškinėlius.

Varžyboms teisėjavo: klubo „Audra“ vadovas ir treneris Kęstutis Smirnovas, treneris Virgilijus Makūnas