Štangos spaudimo varžybos

Gruodžio 19 d. Šakių dziudo sporto klube „Audra“ pirmą kartą vyko štangos spaudimo varžybos, kuriose dalyvavo didelis būrys sporto klubo narių. Varžybos vyko trijose amžiaus grupėse: jaunių iki 18 metų, jaunimo iki 21 metų ir suaugusiųjų virš 21 metų. Varžybos buvo vykdomos taikant „Wils“ lenteles (skaičiuojant kūno masės – jėgos indeksą).

Jaunių grupėje geriausiai sekėsi Tomui Slidziauskui (svoris 65,6 kg) išspaudusiam 85 kg, antrąją vietą užėmė Karolis Sutkus (svoris 80,9 kg) išspaudęs 95 kg, trečiąją vietą – Darius Mažeika (svoris 58 kg) išspaudęs 73 kg.

Jaunimo amžiaus grupėje pirmąją vietą laimėjo Erikas Suslovas (svoris 61,6 kg) išspaudęs 95 kg, antrąją vietą – Povilas Lazdauskas (svoris 79,4 kg) išspaudęs 112,5 kg.

Suaugusiųjų grupėje pirmoji vieta atiteko Karoliui Šniepiui (svoris 64,6 kg) išspaudusiam 107,5 kg, antrąją vietą užėmė Kastytis Kraujelis (svoris 99,3 kg) išspaudęs 125 kg, trečiosiomis vietomis pasidalino Gediminas Čiečkius (svoris 88 kg) išspaudęs 107,5 kg ir Valdas Savokaitis (svoris 98,5 kg) išspaudęs 110 kg.

Absoliučiu varžybų nugalėtoju tapo daugiausiai taškų surinkęs Karolis Šniepis (svoris 64,6 kg), kuris išspaudė 107,5 kg.

Klubo „Audra“ prezidentas Kęstutis Smirnovas varžybų nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo taurėmis, medaliais ir kalėdinėmis dovanėlėmis.

Varžyboms teisėjavo: klubo „Audra“ vadovas ir treneris Kęstutis Smirnovas, treneris Virgilijus Makūnas, klubo „Fortūna“ vadovas ir treneris Mindaugas Rusteika. Sekretoriavo Linutė Čikanavičienė.

Dėkojame varžybų rėmėjui Gedimino Varno įmonei „Maistas sportui“.