Klubas ''Audra'' Lietuviškai Club ''Audra'' English
MMA   Kendo   Aikido   Joga
Klubas Audra
| Naujienos | Varžybų kalendorius | Foto | Apie klubą | Tvarkaraštis | Kontaktai | Paslaugos | Viešieji pirkimai
Klubas "Audra"

Informaciniai rėmėjai

Paremk sporto klubą "Audra"!
2014-04-26

Puikus šakiečių pasirodymas tarptautiniame dziudo turnyre Latvijoje

Š.m. balandžio 26/27 dienomis, Latvijoje, Saldus mieste, vyko penktas tarptautinis Saldu miesto dziudo turnyras, kuriame dalyvavo sportininkai iš Latvijos ir kaimyninių šalių. Turnyre dalyvavo ir  puikiai jame pasirodė, šeši Šakių JKSC ir sporto klubo „Audra“ dziudo imtynių sportininkai. Nugalėtojo vardą, svorio kategorijoje  81+ kg.,  iškovojo Gabrielius Merkeliūnas.  Prizininkais tapo Aida Vasiliauskaitė (44 kg.) ir Linas Sniečkus (81 kg.)., kurie iškovojo trečiąsias vietas. Gerai turnyre pasirodė  Karolina Saukaitytė (32 kg.) ir Gytis Petkevičius (73 kg.), kurie  iškovojo  penktąsias vietas. Turnyre dalyvavęs Gytis Povilaitis užėmė septintą vietą.

Varžybų prizininkai buvo apdovanoti atitinkamo laipsnio diplomais medaliais ir prizais,  o nugalėtojai  dar  ir taurėmis.

Sportininkų treneriai Šakių JKSC treneris- metodininkas Kęstutis Smirnovas ir klubo „Audra“

treneris Julius Konteikis džiaugiasi, kad sportininkai įgauna daugiau drąsos ir noriai dalyvauja ne tik Lietuvos, bet ir kaimyninėse šalyse organizuojamuose tarptautiniuose dziudo turnyruose.