Klubas ''Audra'' Lietuviškai Club ''Audra'' English
MMA   Kendo   Aikido   Joga
Klubas Audra
| Naujienos | Varžybų kalendorius | Foto | Apie klubą | Tvarkaraštis | Kontaktai | Paslaugos | Viešieji pirkimai
Klubas "Audra"

Informaciniai rėmėjai

Paremk sporto klubą "Audra"!
2014-04-16

Tradicinis štangos spaudimo turnyras

Balandžio 16d., sporto klube „Audra“ vyko tradicinis, velykinis štangos spaudimo turnyras. Varžybose dalyvavo 13, klube sportuojančių sportininkų, kurie varžėsi keturiose amžiaus grupėse. Nugalėtojai ir prizininkai buvo nustatyti, pagal WILKS koeficientą, t.y. santykis tarp sportininko asmeninio svorio ir jo iškelto štangos svorio.

Moterų grupėje, nugalėjo Aurelija Šukytė, iškėlusi 60 kg., antra liko Daiva Meletaitienė, iškėlusi 67,5kg., o trečia  Rasa Kuraitė, iškėlusi 25kg. štangą. Amžiaus grupėje iki 16m., nugalėjo Vaidas Jakštys, iškėlęs 55kg. Šarūnas Aleknavičius, išspaudęs tokį patį svorį, liko antras, o trečią vietą užėmė Giedrius Merkevičius, kuriam pavyko iškelti 50kg. sveriančią štangą. Tarp sportininkų, kurie varžėsi grupėje iki 18m., nugalėjo Dainius Skladas, išspaudęs 85kg., antrą vietą užėmė Nerijus Mikšys, iškėlęs 95kg., o trečias -Linas Patašius, įveikęs 92,5kg. svorį. Tarp suaugusių, nugalėtoju tapo Marius Lekečinskas, išspaudę 125kg., antras liko Evaldas Bandza -127,5kg., o trečias -Martinas Martinkevičius, iškėlęs 82,5kg. Absoliučiu varžybų nugalėtoju tapo Marius Lekečinskas.

Klubo prezidentas, Kęstutis Smirnovas, varžybų nugalėtojus apdovanojo taurėmis ir medaliais, o prizininkus-medaliais. Absoliučiam varžybų nugalėtojui, M. Lekečinskui, klubo prezidentas įteikė, jubiliejinius sporto klubo „Audra“ marškinėlius. Sportininkus varžyboms paruošė, klubo treneris Rimantas Simokaitis.