Klubas ''Audra'' Lietuviškai Club ''Audra'' English
MMA   Kendo   Aikido   Joga
Klubas Audra
| Naujienos | Varžybų kalendorius | Foto | Apie klubą | Tvarkaraštis | Kontaktai | Paslaugos | Viešieji pirkimai
Klubas "Audra"

Informaciniai rėmėjai

Paremk sporto klubą "Audra"!
2014-04-06

Lietuvos  dziudo turnyras  „PIRMA KOVA“

Š. m. balandžio 06 dieną, Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro salėje, vyko Lietuvos dziudo turnyras  „PIRMA KOVA“ , kurias organizavo Lietuvos dziudo federacija, Šakių rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyrius, Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras bei sporto klubas „Audra“. Į šias varžybas susirinko apie 200 sportininkų  iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių.

Varžybų dalyviams ir žiūrovams sveikinimo žodžius tarė Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro direktorė Roma Paškevičiūtė bei Šakių JKSC treneris metodininkas, sporto klubo „Audra“ prezidentas Kęstutis Smirnovas.

Šakių komandą sudarė net 22 Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro bei Šakių sporto klubo „Audra“ sportininkai. Varžybose šakiečiai iškovojo 5 pirmąsias vietas , 2 antrąsias vietas ir 9 trečiąsias vietas.

Pirmąsias vietas savo svorio kategorijose iškovojo: Matas Kavaliauskas ( virš 42 kg.), Karolina Saukaitytė ( 32 kg.), Adomas Stonkus (50 kg.), Rokas Musvydas (55 kg.), Simonas Puidokas ( virš 73 kg.).Antrąsias vietas iškovojo Paulina Šurilaitė (40 kg.) ir Nojus Šimkonis (30 kg.).Trečiąsias vietas iškovojo  Jonas Janušaitis  (21 kg.), Grantas Akelis (24 kg.), Gustas Šakaitis (34 kg.),Vakaris Saukaitis (34 kg.), Augis Povilaitis ( 55 kg.), Inga Skužinskaitė (virš 57  kg.), Dovilė Skužinskaitė (57 kg.), Virginija Gaižauskaitė (virš 57 kg.), Vakaris Grudzinskas ( 73 kg.).

Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais, o prizininkai medaliais  ir diplomais.

Sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC treneris- metodininkas, Šakių sporto klubo „Audra“ prezidentas Kęstutis Smirnovas ir klubo treneris Julius Konteikis.