Klubas ''Audra'' Lietuviškai Club ''Audra'' English
MMA   Kendo   Aikido   Joga
Klubas Audra
| Naujienos | Varžybų kalendorius | Foto | Apie klubą | Tvarkaraštis | Kontaktai | Paslaugos | Viešieji pirkimai
Klubas "Audra"

Informaciniai rėmėjai

Paremk sporto klubą "Audra"!
0000-00-00

Šakietė - Lietuvos SAMBO čempionė

Savaitgalį, kovo 29-30 dienomis, visi sambo sporto aistruoliai rinkosi į Kauną, kur vyko Lietuvos sambo čempionatas, kuriame dalyvavo daugiau nei 200 imtynininkų iš visos Lietuvos.
Pajėgiausi Lietuvos sambistai susitiko sportinės bei kovinės sambo rungtyse, moterys startavo sportinės sambo dvikovose. Taip pat vyko ir sambo meistrų - veteranų kovos.

Džiugu, kad moterų sportinės sambos čempione, kaip ir pernai metais, vėl tapo Šakių sporto klubo „Audra“ sportininkė  Aurelija Šukytė, kovodama svorio kategorijoje iki  68 kg.,  ir iškovojo teisę atstovauti Lietuvai 2014 metų Pasaulio  bei Europos sambo čempionatuose.

Čempionate dalyvavęs sporto klubo „Audra“ sportininkas Tautvydas Antanaitis iškovojo trečiąją vietą.